ВЕСТИ

Вести

Марио Стојановски останува во Вардар до 2026

Вести

Марко Срдановиќ го продолжи договорот со Вардар до 2026 година

Вести

Соопштение

ВИДЕО

МУЛТИ ЕСЕНС – ВАРДАР 1961

Вести

Гледај го Вардар со ЕДЕН БИЛЕТ и добиј навивачка маичка

Вести

Шпаркасе Лизинг се приклучи кон семејството на поддржувачи на Вардар

Вести Интервју

ИНТЕРВЈУ Борко Ристовски: Никогаш не го отпишувајте Вардар

Вести

Продажба на билети за мечот Вардар – Еурофарм Пелистер

Вести

Пекабеско е нов пријател на РК Вардар

Вести

Вардар посилен за уште еден спонзор – потпишан договор со Пантелеон ГС

Вести

Шпанецот Виктор Алонсо Гарсија е нов член на Вардар

Вести

Во продажба се билетите за мечот Вардар – Рајн Некар

Вести

Вардар ангажираше млад и талентиран кадетски голман

Вести

Вардар со победа го отвори турнирот „Струга 2023“

Вести

Неуромедика – повеќе од медицински партнер на РК Вардар

Вести

РК Вардар 1961 и “Универзитет Скопје” потпишаа Меморандум за соработка

Вести

Вардар потпиша со Јапонецот Косуке Јасухира

Вести

Нов спонзор во Вардар за стабилен тим и враќање на врвот

Вести

Португалски репрезентативец е нов член на Вардар

Вести

Хансер Микел Родригез потпиша за Вардар

Јоел Куни Моралес

десен бек


Гоце Георгиевски

десно крило


Дарко Ѓукиќ

десен бек


Милан Лазаревски

пикер


Вести

Марио Стојановски останува во Вардар до 2026

Вести

Марко Срдановиќ го продолжи договорот со Вардар до 2026 година

Вести

Соопштение

Вести

Гледај го Вардар со ЕДЕН БИЛЕТ и добиј навивачка маичка

Вести

Шпаркасе Лизинг се приклучи кон семејството на поддржувачи на Вардар

Вести Интервју

ИНТЕРВЈУ Борко Ристовски: Никогаш не го отпишувајте Вардар

Вести

Продажба на билети за мечот Вардар – Еурофарм Пелистер

Вести

Пекабеско е нов пријател на РК Вардар

Вести

Вардар посилен за уште еден спонзор – потпишан договор со Пантелеон ГС

Вести

Шпанецот Виктор Алонсо Гарсија е нов член на Вардар

Вести

Во продажба се билетите за мечот Вардар – Рајн Некар

Вести

Вардар ангажираше млад и талентиран кадетски голман

Вести

Вардар со победа го отвори турнирот „Струга 2023“

Вести

Неуромедика – повеќе од медицински партнер на РК Вардар

Вести

РК Вардар 1961 и “Универзитет Скопје” потпишаа Меморандум за соработка

Вести

Вардар потпиша со Јапонецот Косуке Јасухира

Вести

Нов спонзор во Вардар за стабилен тим и враќање на врвот

Вести

Португалски репрезентативец е нов член на Вардар

Вести

Хансер Микел Родригез потпиша за Вардар

Вести

Матија Николиќ две сезони ќе биде дел од Вардар