19/07/2023

Прв тренинг во новата сезона – 19 јули 2023

Вардар го одржа првиот тренинг во новата сезона на кој присуствуваа и најголем дел од засилувањата што доаѓаат во тимот. Тренерот Владо Недановски и новиот стручен […]
19/07/2023

Прес-конференција 19 јули 2023

06/04/2023

Вардар – Војводина

Во првиот четвртфинален натпревар од СЕХА – Газпром лигата Вардар со 38-25 ја победи Војводина.  
01/04/2023

Алкалоид – Вардар

29/03/2023

Вардар – Тиквеш

26/03/2023

Вардар – Еурофарм Пелистер

19/03/2023

ВАРДАР – СКОПЈЕ (КУП 2023)

18/03/2023

ВАРДАР – ОХРИД (КУП 2023)